Amerika Son Dakika Haberleri

Amerika Son Dakika Haberleri

Amerika’da son dakika gelişmeleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Gündemi yakından takip etmek ve ücretsiz içeriklere erişmek için sitemizi hemen kullanabilirsiniz.

Amerikarehberi.com adresinde ülke ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz. Amerikan yaşamına dair güncel bilgiler sizleri bekliyor. Amerika ile ilgili bilgilendirici içerikler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ülkeyle ilgili aradığınız tüm detaylar sizleri bekliyor. Amerika ile ilgili en güncel haberleri gün içerisinde kolayca okuyabilirsiniz.

Amerika E2 Vizesi

E2 yatırımcı vizesine ABD ile ticari anlaşması bulunan Türk vatandaşları başvurabiliyor. E2 yatırımcı vizesine başvuracak kişilerin bazı kriterleri taşıması gerekiyor. E2 vizesine başvurabilmek için ABD’de bulunan şirketin en az %50’sine sahip olmalısınız. Yatırım için net olarak belirlenen bir rakam bulunmaz.

ABD’de yapılacak olan yatırımın miktarı E2 vizesi almak için en önemli kriterlerden bir tanesidir. Yatırımın gerekli kriterleri karşılaması sonrasında vize programına dahil olabilirsiniz. Amerika E2 vizesi alabilmek için sunulacak iş planına göre iş hareket edilir.

EB5 Yatırımcı Vizesi

EB-5 Yatırımcı Vizesi 1990 yılında yılından bu yana uygulanan sistemlerden bir tanesidir. ABD’de yatırım yapmak isteyen göçmenler için hazırlanan bu vize türü Green Card hakkını sizlere veriyorEB-5 Programı, Amerika’da nitelikli istihdam yaratan süreçlerden biridir.

EB5 yatırımcı vizesi programı ile alınan Green Card ile ülkede sınırsız süre ile oturma hakkını elde edebilirsiniz. Beş yılın sonunda ise vatandaşlık için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. EB-5 yoluyla alınan Green Card, Amerikan vatandaşlığına geçişin ön aşamalarından bir tanesidir. EB-5 yatırımcı vizesi programı USCIS tarafından yönetilir. EB5 vizesi için gerekli yatırım bedeli 500.000 -1.000.000 dolar arasında değişmektedir. Yatırım alanın bulunduğu lokasyona göre bu oran değişebiliyor. Bu konuda danışman firmalardan destek alarak doğru yatırımı yapabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi

Osgb Nedir? Osgb Görevleri Nelerdir?

Osgb Nedir? Osgb Görevleri Nelerdir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir